Op 20 mei zijn ze gestart; 20 studenten van het Alfa-college in Hardenberg opleiding MMZ 1e jr en 14 client-medewerkers vanuit verschillende dagbestedingslocaties in Hardenberg.
Elkaar ontmoeten, leren kennen en ontdekken waar iemand gelukkig van wordt!
Inmiddels zijn er 2 ontmoetingen/lessen geweest en is er van iedereen al een mooie mind-map gemaakt met informatie over 'wie ben ik, wat hoort bij mij en wat zou ik nog wel eens willen beleven'.
Het doel is voor sommigen om een Prokkelstage te organiseren.
Op welke werkplek zou ik wel eens willen meekijken en uitproberen?
En voor sommigen is er de Prokkelwens.
Hierbij gaat het niet zozeer om een werkplek, maar meer om een plan te maken voor een nieuwe een ervaring of een wens, welke ze samen met de student gaan uitvoeren.
Superspannend natuurlijk!
Maar de 1e contacten verlopen goed en iedereen is enthousiast.
In de prokkelweek gaan ze tijdens de les met elkaar op pad in de stad met de kaarten van ProkkelOpPad!
Eind juni hopen we alle plannen uitgevoerd te hebben en volgt er een presentatie, waarbij iedereen eigen contacten mag uitnodigen.