Dit is ProkkelPers!

ProkkelPers is een samenwerking met mediateams van verschillende zorgorganisaties.

Er is een grote poule gecreëerd, de Prokkel Pers Poule, verdeeld over Nederland. De poule bestaat uit mediamakers met een beperking, coaches en begeleiders en mediaprofessionals. Zij maken reportages, portretten en verslagen over meedoen in de samenleving. 

Ze krijgen training en intervisies en de reportages die ze maken worden verspreid via social media, het Prokkel netwerk en zorgaanbieders.

Wat onderscheidend is, is dat mensen met een beperking een eigen kijk en hun eigen ervaring hebben en dat ze daarmee anderen kunnen inspireren, vooroordelen doorbreken en bijdragen aan een inclusieve samenleving waarin iedereen ertoe doet.

Met dank aan klein geluk van Fonds FNO. Dankzij hun subsidie wordt het project, de aanpak en uitvoering gerealiseerd.

Benieuwd wat wij allemaal doen? Kijk naar de video’s en ontdek het zelf.