Stichting Onbeperkt Amersfoort, Humanitas DMH, Philadelphia, Amerpoort en stichting Prokkel hebben samen verschillende activiteiten georganiseerd in de Prokkelweek. Al deze activiteiten zijn mogelijk gemaakt dankzij subsidie van de gemeente Amersfoort. Ook heeft de gemeente zelf twee Prokkels georganiseerd in samenwerking met Sherpa en Amerpoort.”
In opdracht van de gemeente Amersfoort organiseerde de Taalambassade een Prokkelmiddag: een ontmoeting tussen ervaringsdeskundigen van Amerpoort en Sherpa en een taalambassadeur.
Samen testten zij of de route naar het DigiTaalhuis in de Bibliotheek Eemland goed stond aangegeven en begrijpelijk was. De deelnemers van de Prokkel kwamen met een aantal bruikbare tips ter verbetering. Hiermee kan de Bibliotheek aan de slag.