Dit jaar gaan twee bewoners van het Nova huis op prokkelstage
Er is een Prokkelstage bij de brandweer in Heerlen.
Hieraan wordt deelgenomen vanuit het Nova Huis Heerlen.
10:30 uur ontvangst op de kazerne in Heerlen
We kunnen dan ook kort jullie iets vertellen over de brandweer.
11:30 uur worden we door het team Brandveilig leven opgehaald met een brandweerbusje. Onderweg bekijken we de openbare brandkranen met daarbij een korte uitleg waaraan je deze openbare brandweerkranen herkent.
Daarna rijden we door naar de brandweerkazerne Maastricht Noord waar ze van alles te zien en horen krijgt over: 112- telefoon, VR of beleveniscontainer, uitrusting (bluspak) en brandbestrijding Bullseye (blussen van een brandje)
Het team brandveilig leven geven haar deze introductie van de brandweer. Misschien goed als ze (of jij) al wat vragen opschrijft zodat jullie deze kunnen vragen.
Tussendoor is er pauze, nemen jullie een boterhammetje van thuis mee. Drinken is op de kazerne aanwezig (koffie, thee, water)
Om 14:30 vertrek naar kazerne Heerlen voor rondleiding in de kazerne waar de brandweerauto’s staan en ook wat zij daar doen als er geen uitruk is, en waar ze slapen en sporten (start 15:00 uur)
Rond 16.30 uur nemen we dan weer afscheid.